Barvy Kubíček sro

Speciální barvy, spreje

 

MOTIP spreje - barevné a technické

Zobrazit obrázek v plné velikostiŘada MOTIP sprejů obsahuje všechny barevné a technické spreje např. čistič brzd, silikonový sprej, barevný sprej na brzdiče, zinkový sprej, sprej na nárazníky, spreje na podvozky a celou řadu barevných odstínů ve vzorkovnicích RAL, Škoda a jiné nestandartní odstíny.

Tlumex plast (Detecha, chemické výrobní družstvo)

Zobrazit obrázek v plné velikosti Antikorozní a antiabrazivní nátěr, určený k ochraně spodních částí karosérií. Zaschlý nátěr je trvale elastický a má výbornou přilnavost k podkladu .

k dispozici v balení: 2 kg; 4 kg a 17 kg

 

Aluksyl (Kittfort Praha, s.r.o.)

Zobrazit obrázek v plné velikosti Vypalovací silikonová žáruvzdorná barva k nátěrům kamen, rour, výfuků aut a motorek, topných těles a jiných předmětů s maximální povrchovou teplotou do 500°C. Nanášíme štětcem nebo nástřikem v 1 až 2 vrstvách. Po pěti hodinách zasychání, postupně zahříváme a zajistitíme tak vypálení nátěru (nejméně 15 min. při 250 °C). Odstíny: černá (0199), měděná (0340) a stříbrná (0910).

k dispozici v balení: 80g; 400 g a sprej 400 ml

Renolast (Kittfort Praha, s.r.o.)

Zobrazit obrázek v plné velikosti
Asfaltohliníková reflexoizolační nátěrová hmota určená na povrchovou úpravu střech (plech, IPA, térový papír a ostatní střešní izolační lepenky), dřeva, některých plastických hmot, betonu apod., kde se kromě izolačního a konzervačního účinku požaduje, aby nátěr účinně odrážel světelné a tepelné paprsky.

k dispozici v balení: 3 kg; 7 kg; 16 kg a 30 kg

 

 

Gumoasfalt SA asfaltová suspenze (OMA CZ, a. s.)

 

Zobrazit obrázek v plné velikosti

Použití:
Vodou ředitelná nátěrová hmota slabě kyselého charakteru. Dobře přilne ke všem stavebním materiálům ( beton, cihla, plech, asfalt, kámen apod.). K údržbě asfaltových povlakových krytin, kombinovaná krytina nových střešních plášťů, těsnění střešních detailů. Lze ho použít na všech typech
střech bez nebezpečí stékání. Balení v 5 kg.

 

PRIMA sprej (Motip Dupli, s.r.o.)


 Zobrazit obrázek v plné velikostiVšechny odstíny RAL.
 

Reflexol asfaltový lak (OMA CZ, a. s.)


Zobrazit obrázek v plné velikosti Reflexní nátěr kovových střech odrážející slunečné paprsky.
 

Resistin CAR (Proxim, s.r.o.)

 

Zobrazit obrázek v plné velikostiRESISTIN CAR se používá k ochraně a konzervaci spodků motorových vozidel, eventuálně jiných technických zařízení proti korozi. Aplikuje se na suché, odmaštěné povrchy při teplotách 15 až 20 °C. Před použitím rozmíchat, aplikační účinnost přípravku se případným rozvrstvením nemění.

 

Resistin ML (Proxim, s.r.o.)

 
Zobrazit obrázek v plné velikostiAntikorozní nátěr k ochraně a konzervaci kovových povrchů, zejména dutin automobil.
 

WD 40 sprej (WD-40)

Zobrazit obrázek v plné velikosti

WD-40 je velmi vhodné pro občasné použití v různých oblastech lidské činnosti. Mělo by se stát standardním vybavením každé garáže nebo domácí dílny, stejně tak najde uplatnění v pracovní brašně opraváře či technika údržby.

Mazivo WD-40 ne nezbytným pomocníkem v dílně údržby, kde maže, čistí, uvolňuje šrouby a zabraňuje korozi. Mazivo také vytěsňuje vodu.

 

Vyhledávání

Kontakt

Barvy Kubíček s.r.o. Okružní 2004 Tachov 34701

Otevírací doba:
Po - Pa 8,00 - 16,30
Sobota 8,30 - 11,30374 724 202 Pevná linka
720 684 540 p.Packan