Barvy Kubíček sro

Barvy Kubíček s.r.o.

Okružní 2004 Tachov 34701

Otevírací doba:
Po - Pa 8,00 - 17,00
Sobota 8,30 - 11,30
374 724 202 Pevná linka
720 684 540 p.Packan

barvy.kubicek@seznam.cz

Míchaní interierových, fasádních barev a omítek

 

 
V současnosti   se setkáváme s obrovskou poptávkou po barevných odstínech jak interierových, tak fasádních .  Systém Primalex slouží pro obarvení barev jak vnitřních, tak fasádních, syntetických, barev typu Balakrylu, barev na betóny a lazury na dřevo všech typů.
V tomto systému se tzv. báze obarvují pomocí kvalitních pigmentů. Výsledkem je přesně obarvený produkt, který je možné v budoucnu  kdykoli přimíchat v tom samém identickém odstínu. Primalex v tomto ohledu nabízí maximum. Pro uživatelé existují dvě možnosti:
1/ HOBBY TÓNOVÁNÍ
2/ PROFESIONÁLNÍ TÓNOVÁNÍ
Pro nenáročné tónování jsou určené tónovácí tekuté barvy, které nabízí přijatelné řešení mezi cenou a dosaženou kvalitou. Tímto způsobem je možné získat cca 100 odstínů nejrůznějších barev.
Druhý způsob, jak vytvářet barevné odstíny, je využít služeb Kolorovacího centra Primalex. Pro barevné tónování podle individuálních požadavků zákazníků si může vybrat z tisíců odstínů mnoha vzorkovnic, jako je např. Primalex, PPG, NCS, RAL, Caparol, DULUX, JUPOL, Jonstones a mnohé jiné.
Jaký typ fasádních barev zvolit, záleží především na stavu podkladu, například je-li vlhký nebo naopak kvalitně zaizolovaný.
Akrylátové barvy
Nejčastěji používané barvy se hodí na fasády s vyřešenou hydroizolaci. Uplatní se na fasádách rodinných domků a bytových domů i prodejních objektech. Jejich výhodou je příznivá cena a obarvitelnost do široké škály odstínů včetně sytých odstínů.
Silikátové barvy
jsou vhodné pro historické objekty a sanační omítky. Vynikají dobrou paropropustností. Jsou certifikovány pro užití i v interiéru a uplatní se tak i např. na stěnách kostelů a venkovných chalup.
Silikónové barvy
jsou určené na fasády s mimořádnými požadavky na užitné vlastnosti. Jsou vhodné zejména na namáhané fasády. Výhodou je zejména samočistitelnost deštěm, nevýhodou pak nižší počet odstínů.

 

 
Zobrazit obrázek v plné velikosti Zobrazit obrázek v plné velikosti Zobrazit obrázek v plné velikosti