Barvy Kubíček sro

Barvy Kubíček s.r.o.

Okružní 2004 Tachov 34701

Otevírací doba:
Po - Pa 8,00 - 17,00
Sobota 8,30 - 11,30
374 724 202 Pevná linka
720 684 540 p.Packan

barvy.kubicek@seznam.cz

jednovrstvá barva 2v1 na kov, pololesk

Tvrdší a mechanicky odolnější nátěr, včetně antikorozního základu a vrchní krycí barvy v jednom. K přímým ochranným nátěrům ve venkovním i vnitřním prostředí ocelových, hliníkových a litinových produktů. Zejména vhodná je pro obnovu nátěrů na zkorodovaných podkladech. 

Použití: Ideální na zábradlí, ploty, dveřní zárubně, sloupy a sloupky, kovové nábytkové prvky, poklopy a žebříky.
Barvu je možné aplikovat přímo na původní syntetické i vodouředitelné nátěry (např. alkydové, polyvinylové, akrylátové či epoxidové). V případě neznámého charakteru původního nátěru doporučujeme provést zkoušku přilnavosti a kompatibility na malé ploše před celoplošnou aplikací.
Vydatnost: V jedné vrstvě 9 m² / litru
Schnutí: Při 23 stupních Celsia je úplné zaschnutí do 24 hodin. Natírání "mokrý do mokrého" je možné již po 1-2 hodinách. Přetíratelnost je stanovena na 24 hodin.
Ředění: Neředí se. K mytí pomůcek a úkapů doporučujeme ředidlo S 6006 BEZAROMATIK
Balení: 0,75 l, 2,5 l

základní antikorozní barva na kov

Primalex ZÁKLADNÍ ANTIKOROZNÍ BARVA NA KOV je určena k základním nátěrům kovových povrchů určených pro venkovní i vnitřní prostředí. Nátěr má velmi dobrou přilnavost ke kovovým povrchům a zvyšuje přilnavost vrchního nátěru.

Odstíny: Klikněte zde pro zobrazení základní nabídky odstínů.
Použítí: K základním nátěrům kovových povrchů určených pro venkovní i vnitřní prostředí.
Příprava podkladu: Kovové povrchy je nutné zbavit rze a očistit od případné mastnoty. Povrchy pozinkované nebo hliníkové musí být upraveny základní reaktivní barvou. Na takto upravené povrchy můžete nanášet Primalex Základní barvu antikorozní. Pro dlouhodobou ochranu je vhodné barvu nanést o minimální tloušťce 45 – 50 mm. V silně korozívním prostředí doporučujeme použít nátěr ve dvou vrstvách. Před aplikací barvu důkladně promíchejte.
Balení: Plechovky 0,75 l, 5 l, 10l

 

barva na radiátory, lesk

Primalex BARVA NA RADIÁTORY LESKLÁ je určena k nátěrům radiátorů, ohřívačů vody a teplovodních vedení. Barva má velmi dobrou přilnavost, pružnost, rychle schne, nežloutne a je vysoce odolná proti nárazům.

Vydatnost: V jedné vrstvě 14 – 16 m²/l dle způsobu nanášení a kvality povrchu.
Schnutí: Při teplotě 23°C: Zasychání proti prachu: 3 hodiny, úplné zaschnutí: 24 hodin. Možnost opětovného nátěru při teplotě 23°C: po 24 hodinách.
Příprava podkladu: Kovové povrchy je nutné zbavit rzi a očistit od případné mastnoty. Staré vrstvy nesoudržných nátěrů odstraňte. Primalex Barvu na radiátory lze přímo použít na očištěný povrch. Pro zvýšení životnosti doporučujeme nejprve povrch natřít 1-2 vrstvami Primalex Základní barvou antikorozní syntetickou. Primalex Barvu na radiátory nanášejte v 1-2 vrstvách, interval mezi jednotlivými vrstvami v případě způsobu „mokrý na mokrý“ do 3 hodin, nebo po dokonalém zaschnutí tj. 24 hodin. Barvu před aplikací důkladně promíchejte.
Ředění: Nedoporučuje se. Doporučené ředidlo S6006 a S6001 pro mytí pomůcek a úkapů.

lazura silnovrstvá

Primalex Lazura silnovrstvá je určena k vrchním hedvábně lesklým nátěrům dřeva pro venkovní i vnitřní prostředí. Lazura vytváří na povrchu dřeva průhledný ochranný film, který zvyšuje pevnost dřeva, zachovává jeho kresbu a barevně ji zvýrazní. Dlouhodobě chrání dřevo před škodlivými povětrnostními vlivy, zejména UV zářením.
Konečný vzhled nátěru je POLOLESKLÝ.

Vydatnost: V jedné vrstvě 13 - 15 m² / litru
Schnutí: Zasychání proti prachu 4 - 6 hodin, úplné zaschnutí do 24 hodin. Možnost opětovného nátěru po 24 hodinách.
Příprava podkladu: Povrch dřeva musí být dokonale vybroušen a zbaven prachu. Pro zvýšení životnosti je nutné ošetřít dřevo impregnačním prostředkem Primalex Fungicidní napouštědlo na dřevo. V ostatních případech doporučujeme pro snížení savosti povrchu dřeva použít napouštěcí fermež. Z již natřeného povrchu musí být nátěr odstraněn broušením nebo odstraňovačem nátěrů.
Balení: Plechovky 0,75 litrů ; 2,5 litrů, 5 litrů

 

Barvy na kov

Tato kategorie je velmi široká, takže odkazy na těchto stránkách. Všechny jsou k dostání v prodejně.

barvy na kov a dřevo

www.primalex.cz/kategorie/87-barvy_na_kov_a_drevo