Primalex jednovrstvá barva 2 v 1 - jednošichtovka

15.04.2014 21:43

 CHARAKTERISTIKA

Primalex JEDNOVRSTVÁ BARVA 2v1 NA KOV (často zvaná "jednošichtovka") nabízí jednoduché řešení v 9 odstínech pro povrchy, kde je vyžadován tvrdší a mechanicky odolnější nátěr, včetně antikorozního základu a vrchní krycí barvy v jednom. Je určena k přímým ochranným nátěrům ve venkovním i vnitřním prostředí ocelových, hliníkových a litinových produktů. Zejména vhodná je pro obnovu nátěrů na zkorodovaných podkladech. Dokonalá přilnavost k podkladu a vysoký stupeň antikorozní ochrany zaručují dlouhodobou životnost nátěru. Příjemný pololesklý finální vzhled nabízí také dosažení zajímavých dekorativních efektů.

POUŽITÍ

Ideální na zábradlí, ploty, dveřní zárubně, sloupy a sloupky, kovové nábytkové prvky, poklopy a žebříky.
Barvu je možné aplikovat přímo na původní syntetické i vodouředitelné nátěry (např. alkydové, polyvinylové, akrylátové či epoxidové). V případě neznámého charakteru původního nátěru doporučujeme provést zkoušku přilnavosti a kompatibility na malé ploše před celoplošnou aplikací.

DOPORUČENÉ POUŽITÍ PRIMALEX

Přímo na ocel, železo, hliník a litinu.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Vzhled filmu: pololesk

VYDATNOST

V jedné vrstvě 9 m² / litru

DOBA SCHNUTÍ

Při 23 stupních Celsia je úplné zaschnutí do 24 hodin. Natírání "mokrý do mokrého" je možné již po 1-2 hodinách. Přetíratelnost je stanovena na 24 hodin.

ŘEDĚNÍ

Neředí se. K mytí pomůcek a úkapů doporučujeme ředidlo S 6006 BEZAROMATIK

BALENÍ

0,75 l, 2,5 l

APLIKACE

štětec, stříkání